هزینه کاشت مو

هزینه کاشت مو

هزینه کاشت مو زیاد است؟

بسیاری از دوستانی که نیاز به کاشت مو دارند، قبل از مراجعه به پزشک و مشاوره و معاینه اولیه هزینه های سرسام آور و بالای کاشت مو آنها را پشیمان می کند. اما باید به این دوستان عزیز اعلام کنیم اگر دوست شما اعلام میکند هزینه کاشت موی من چند میلیون شده است، قرار نیست هزینه همه افرادی که قصد کاشت مو را دارند به همین میزان باشد. هزینه کاشت مو بعد از ویزیت و مشاوره مشخص خواهد شد که بستگی به متغییر ها و نیاز های بیمار برآورد خواهد شد.

کلینیک کاشت مو دکتر خسرویانی با ۱۰ سال سابقه فعالیت و جلب رضایت بیماران خود و دارای پروانه بهره برداری درمانگاه تخصصی پوست و  مو از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی ایران آماده ارائه خدمات مشاوره و ویزیت رایگان تخصصی کاشت مو می باشد.

همچنین می توانید سئوالات و مشاوره ابتدایی خود را بصورت مجازی در تلگرام کلینیک ارسال و پاسخ خود را دریافت کنید.

عمل کاشت مو در مقایسه با دیگر روش‌های ترمیم مو بسیار ارزان‌تر است. انواع فراورده‌ها و افشانه‌های موی کاهش‌دهنده طاسی اثر موقتی دارند و باید بارها و بارها به کار برده شوند؛ بنابراین هزینه این روش‌ها در نهایت چند برابر عمل کاشت مو خواهد بود. در پایان باید گفت که اگرچه هزینه کاشت مو در وهله نخست بالا به نظر می‌رسد، اما ماندگاری نتایج و مزایای عمل، بهترین توجیه برای این سرمایه‌گذاری ارزشمند است که زیبایی و اعتمادبه‌نفس بیشتر را به ارمغان می‌آورد.

Share this post